Tanıtım ve eğitim çalışmalarınız için etkili yaklaşım

Pazarlama ve dökümantason odaklı web sitelerinizi dünyanın en hızlı statik site oluşturucusu ile hazırlıyoruz. SEO dostu ve süper hızlı çalışan, platform bağımsız web sitelerini Hugo ile oluşturuyoruz.

Hugo ile çalışma alanları

Erkasoft, açık kaynak projesi Hugo ile çeşitli amaçlar için statik site oluşturma çözümü sunar.

Marka ve Ürün Tanıtımı

İster markanız veya ürünleriniz, isterseniz şirketinizi tanıtmak için Hugo ile profesyonel görünüm veren ve mobil uyumlu web siteleri hazırlarız.

Eğitim ve Dökümantasyon

Binlerce sayfadan oluşan dökümanlarızın profesyonel bir arayüzle kullanıcı veya müşteri kitlenizin eğitimi için statik site oluşturuyoruz.

Basit CMS ve Kolay Sunucu Operasyonları

Hugo ile GitHub, Gitlab gibi kod otomasyonları aracılığı ile Cloudflare, Vercel, Netlify veya dilediğiniz herhangi bir sunucuda web sitesi barındırma ve otomasyon kuruluşu yaparız.

Why should you choose us for web development?

Give power to your ideas with me, which has technical expertise, flexibility and more than 20 years of web development history.

Experience

Crafting web solutions since 1998, I stand by experience to deliver value beyond fleeting trends. Our deep understanding of the field allows me to offer solutions that empower your long-term success, not just temporary fixes.

Technical Expertise

I don't spread ourself thin trying to be everything to everyone. Instead, I specialize in specific technology ecosystems, leveraging our deep expertise to deliver impactful solutions within those areas. To save you time and money, I also offer pre-developed components and frameworks tailored to these specialties.

The Balance Between Practicality and Innovation

We stay tuned to industry trends and innovations, but I have a discerning eye for the truly impactful. We avoid fleeting fads and focus on innovations with real commercial potential, empowering our clients to navigate the ever-changing tech landscape with confidence.

Flexible Approach

We tailor flexible work arrangements to seamlessly fit your business needs. From end-to-end project delivery to strategic consulting, We find the perfect solution for your team.

Hugo kullanmanın avantajları nelerdir ?

Hız

Hugo go dili ile yazılımış bir statik site oluşturucudur ve en hızlısıdır. Binlerce markdown dosyayı saniyeler içinde statik web sayfasına dönüştürür. Statik web sitesi CDN sunucularda yüksek lighthouse skorlar yani yüksek hız demektir.

Güvenlik

Statik sitelerin en önemli avantajlarından bir tanesi güvenlikdir. HTML sayfaları, WordPress gibi dinamik siteler gibi hack’lenme riski taşımaz.

Teknik SEO

Hugo ile oluşturacağımız web sitesi SEO tanımları ile olumlu sonuçlarlar üretir.

Basit CMS

Git tabanlı içerik yönetim yazılımları ile web sitenici tarayıcı üzerinden WordPress gibi güncelleyebilirsiniz.

Bakım kolaylığı

Statik site olarak oluşturduğunuz web sitenizin bakıma hemen hemen hiç ihtiyacı olmaz. WordPress eklentileri gibi güncelleme işlerinden uzak web siteniz beklendiği gibi çalışmaya devam eder.

Maliyet

Hugo ile oluşturuğunuz sitenizi Netlify, Vercel veya Cloudflare veya herhangi bir servis sağlayıcıda barındırabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Web geliştirme hizmetleri

Hugo nedir ?
Hugo, Go ile yazılmış hızlı ve modern bir statik site oluşturucudur. Her ziyaretçi talebinde dinamik olarak bir sayfa oluşturan sistemlerin aksine Hugo, içeriğinizi oluşturduğunuzda veya güncellediğinizde sayfaları oluşturur. Web siteleri düzenlendiklerinden çok daha sık görüntülendikleri için Hugo, web sitenizin son kullanıcıları için en uygun görüntüleme deneyimini ve web sitesi yazarları için ideal bir yazma deneyimini sağlamak üzere tasarlanmıştır.
Hugo ile web sitem güvenli mi ?
Hugo ile oluşturulan web siteleri son derece hızlı ve güvenlidir. Hugo siteleri bir veritabanına ihtiyaç duymadan veya Ruby, Python veya PHP gibi pahalı çalışma zamanlarına bağımlı olmadan çalışır.
Hugo ile oluşturulan web sitemi güncelleyebilir miyim ?
Kesinlikle! Basit bir metin editörü veya başlıksız CMS yazılımları ile web sitesinizi güncelleyebilirsiniz. Erkasoft olarak bu konuda size yardımcı olacak ayarlamaları yapıyoruz.

Ready to have a conversation?

We are here to discuss how we can partner for your product development needs, sharing our knowledge and experience. Start moving your business forward.

Start Project Consultation