Bir proje tesliminden kimler yararlanır?

En iyisine ihtiyaç duyan kuruluşlar

Sınıfında en iyisi olan geliştirme ekibini arayan kuruluşlar bize güveniyor. Etkileşimli web sitesi özelliklerinden sağlam yazılım sistemlerine kadar, proje katılımımız mükemmelliği güçlendirir, beklentileri aşar ve uzun vadeli ortaklığı teşvik eder.

MVP geliştiren girişimler

Proje katılım modelimiz, erken aşama ürünlerini geliştirerek girişimlere güç verir. Başarılı bir ürünü piyasaya sürmek için ne gerektiğini anlıyoruz ve pazara girmenize yardımcı olacağız. Siz ölçeği büyütüp şirket içi bir ürün ekibi oluşturdukça, devir teslimde yardımcı olacak ve süreç boyunca sizi destekleyeceğiz.

Neden Erkasoft'u projeleriniz için seçmelisiniz ?

Give power to your ideas with me, which has technical expertise, flexibility and more than 20 years of web development history.

Experience

Crafting web solutions since 1998, I stand by experience to deliver value beyond fleeting trends. Our deep understanding of the field allows me to offer solutions that empower your long-term success, not just temporary fixes.

Technical Expertise

I don't spread ourself thin trying to be everything to everyone. Instead, I specialize in specific technology ecosystems, leveraging our deep expertise to deliver impactful solutions within those areas. To save you time and money, I also offer pre-developed components and frameworks tailored to these specialties.

The Balance Between Practicality and Innovation

We stay tuned to industry trends and innovations, but I have a discerning eye for the truly impactful. We avoid fleeting fads and focus on innovations with real commercial potential, empowering our clients to navigate the ever-changing tech landscape with confidence.

Flexible Approach

We tailor flexible work arrangements to seamlessly fit your business needs. From end-to-end project delivery to strategic consulting, We find the perfect solution for your team.

Yeni projeniz için destek alın

Yeni proje geliştirme

Fikrinizi şekillendirmenize ve fikirden gerçeğe dönüştürmenize yardımcı olacağız. İhtiyaçlardan UX’e, geliştirmeden altyapıya kadar her konuda yanınızdayız.

Proje yenileme

Artık size hizmet etmeyen bir web siteniz veya uygulamanız varsa, tamamen elden geçirilmiş bir görünüm, işlevsellik ve mimari ile ona ikinci bir hayat vermenize yardımcı olacağız.

Kod Tabanı Denetimi

Bir kod denetimi aracılığıyla kod tabanınızın içini ve dışını tanıyor ve ardından size bulguları içeren bir rapor sunuyoruz.

Proje Danışmanlığı

Projenizin tamamlamasından sonrası ile ilgili tavsiyelere ihtiyaç duyduğunuzda veya planınız hakkında konuşmak için başvurabileceğiniz uzman bir ekibiz.

Kurtarma Projesi

Kendinizi bir projenin ters gittiği talihsiz bir durumda bulursanız, ancak hala yerine getirmeniz gereken bir bitiş tarihiniz varsa, projeyi tekrar yoluna koymanıza yardımcı olacağız.

Devam Eden İyileştirmeler

Halihazırda memnun olduğunuz bir ürününüz varsa, ancak yeni eklemeler yapmanız gerekiyorsa, son ekibinizin bıraktığı yerden devam edebiliriz.

Sıkça Sorulan Sorular

Ürün Geliştirme Hizmetleri

Proje fiyatlandırması nasıl işliyor?
Fiyatlandırma, projeyi teslim etmek için gereken ekip saatlerine ve standart ücret tablomuza dayanmaktadır. Projeyi parçalara ayıracağız ve size ücretlerle birlikte saatlerin bir tahminini vereceğiz. Bu tahmin daha sonra tüm görev boyunca ölçütümüz haline gelir.
Proje aşımlarını nasıl önlersiniz?
Projenin başlama tarihini ve bütçesini belirlemek için önceden tam bir proje analizi yapacağız. Proje sırasında herhangi bir zamanda, teslim tarihini veya bütçeyi etkileyen değişkenler keşfedersek, bunu hemen ileteceğiz ve birlikte bir karar vereceğiz.
Kod ve fikri mülkiyet bana mı ait?
Evet! 3. taraf lisanslı kodlar hariç olmak üzere, sizin için oluşturduğumuz kod ve fikri mülkiyet her zaman size aittir. Kod sahipliği hakkında bilgi sahibi olmanız için proje boyunca herhangi bir lisanslı teknolojinin satın alımlarını tartışacağız.
Uygulamam oluşturulduktan sonra destek verecek misiniz?
Evet! Sadece bunun için bir bakım hizmetimiz var. Müşterinin bu sorumlulukları üstlenen kurum içi bir ekibi olduğu durumlar dışında, oluşturduğumuz ürünleri desteklemek ve sürekli olarak geliştirmek için neredeyse her zaman müşterilerimizle uzun vadeli ilişkiler kuruyoruz.
Projenin sonunda neyi teslim ediyorsunuz?
Bu, ne için sözleşme yaptığımıza bağlıdır, ancak çıktılarımız genellikle kod, tasarım varlıkları, çalışan altyapı ve belgeleri içerir. Ayrıca, müşterilerimizin teknolojileri hakkında bilmeleri gereken önemli bilgileri aktarmak için gerektiğinde eğitim oturumları düzenliyoruz.
Teslim edilecek üründe lansmandan sonra hatalar olursa ne olur?
Sağlam test süreçleri ve otomatik test odaklı geliştirme uygulamalarıyla bu durumu en aza indirmek için çok çalışırıoz, ancak yazılımlarda genellikle nadir görülen uç durumlar ve tespit edilmesi zor hatalar bulunur. Bu nedenle, lansmandan kısa bir süre sonra bir hata keşfederseniz, sizi ortada bırakmayacağız. Sözleşmede belirtilen garanti koşullarımız kapsamında hatayı sizin için düzeltiriz.

Ready to have a conversation?

We are here to discuss how we can partner for your product development needs, sharing our knowledge and experience. Start moving your business forward.

Start Project Consultation