Bakım desteği sözleşmesinden kimler yararlanır?

Tam zamanlı personele ihtiyaç duymayan KOBİ’ler

KOBİ’lerin bir web sitesine veya özel yazılım çözümüne sahip olması yaygın bir durumdur. Bunu güncel tutmaları, verimli bir şekilde çalıştırmaları ve ara sıra gelen özellik taleplerini yerine getirmeleri gerekir. Ancak KOBİ’ler, proje yöneticileri, geliştiriciler, QA, UX tasarımcısı ve sunucu operasyonlarından oluşan tam bir kadro için kullanım veya bütçeye sahip değildirler. İşte bu noktada her disiplinde kısmi uzmanlarla devreye giriyoruz.

Nöbetçi uzmanlara ihtiyaç duyan kuruluşlar

Şirketler benzersiz bir dizi zorlukla karşı karşıyadır. Bir yandan gündemde kalmak için yenilik yapmaları gerekirken, diğer yandan hassas verileri yönetirken ve müşteriye yönelik sistemleri kurarken dikkatli davranmaları gerekir. İşte tam da bu nedenle kurumsal ekipler, önemli kararlar alırken sistem desteği ve uzman rehberliği için Erkasoft’a geliyor.

Neden bakım desteği ?

İster düzenli bakıma, ister güncellemelere veya stratejik geliştirmelere ihtiyaç duyun, hizmet sağlayıcı hizmetimiz ihtiyaç duyduğunuz desteği ihtiyaç duyduğunuz anda Erkasoft yanınızda.

Uzmanlık

Bakım destek hizmetimizle, web yazılımınızın her zaman en iyi şekilde çalışmasını sağlayın. Deneyimli ve uzman ekibimiz, ihtiyaçlarınızı ve hedeflerinizi tam olarak anlayarak size özel çözümler sunar.

Esnek önceliklendirme

Proje önceliklendirmede esneklik sunarak, her zaman en önemli olana odaklanmanızı sağlarız. İster düzenli bakım, ister güncellemeler veya stratejik geliştirmeler olsun, kaynaklarınızı gelişen gereksinimlerinize göre kolayca tahsis edebilirsiniz.

Hızlı uygulama

Kritik sorunlar her an ortaya çıkabilir. Destek hizmetimiz hızlı yanıt süreleri sağlar. Sorunları hızlı bir şekilde ele alıp çözeceğimize, kesinti süresini ve faaliyetlerinizdeki aksamaları en aza indireceğimize güvenebilirsiniz.

Uygun maliyetli destek

Destek hizmetimiz, sürekli destek arayan işletmeler için uygun maliyetli bir çözümdür. Dijital girişimleriniz için öngörülebilir bir bütçe sağlarken, ihtiyaç duyduğunuzda birinci sınıf yardım almanızı sağlar.

Neden Erkasoft'u bakım desteği için seçmelisiniz ?

Give power to your ideas with me, which has technical expertise, flexibility and more than 20 years of web development history.

Experience

Crafting web solutions since 1998, I stand by experience to deliver value beyond fleeting trends. Our deep understanding of the field allows me to offer solutions that empower your long-term success, not just temporary fixes.

Technical Expertise

I don't spread ourself thin trying to be everything to everyone. Instead, I specialize in specific technology ecosystems, leveraging our deep expertise to deliver impactful solutions within those areas. To save you time and money, I also offer pre-developed components and frameworks tailored to these specialties.

The Balance Between Practicality and Innovation

We stay tuned to industry trends and innovations, but I have a discerning eye for the truly impactful. We avoid fleeting fads and focus on innovations with real commercial potential, empowering our clients to navigate the ever-changing tech landscape with confidence.

Flexible Approach

We tailor flexible work arrangements to seamlessly fit your business needs. From end-to-end project delivery to strategic consulting, We find the perfect solution for your team.

İhtiyaçlarınıza uygun yazılım desteği

Web Sitesi Bakımı

Bir çok web sitesinin güvenli kalması ve iyi çalışması için bakıma ihtiyacı vardır. Web sitenizin emin ellerde olduğunu bilerek rahat uyuyabilmeniz için bu görevlerin üstesinden geliyoruz.

Uygulama Desteği

Özel yazılımın güvenli ve çalışır halde tutulması için yönetilmesi ve güncellenmesi gerekir. Siz müşterilerinize hizmet vermeye odaklanırken biz bu işi üstleniyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

Bakım destek hizmetleri

Bakım desteği ne için kullanılır ?
Destek hizmet alımı, şirketinize bir ekibin tamamını işe almak zorunda kalmadan ihtiyaç duyduğunuzda farklı alanlarda uzmanlara sahip olmanızı sağlayan bir sözleşme modelidir.
Bir bakım destek hizmeti için faturalandırma nasıl yapılır?
Kullanım ihtiyaçlarınıza göre bir saat havuzu planı yapacağız. Havuzu ne kadar kullandığınıza bağlı olarak zaman içinde ayarlama yapabiliriz.
Her ay tüm saatlerimi kullanmazsam ne olur?
Sözleşmelerimizi esnek kullanımı düşünerek tasarladık. Bir ay içinde tüm saatlerinizi kullanmazsanız, onları kaybetmezsiniz; bir ayı aşarsanız, fazladan bir fatura ile karşılaşmazsınız. Ortalama kullanımı üçer aylık dönemlere yayıyoruz, böylece iş ihtiyaçlarınız azalıp arttıkça siz de artırıp azaltabilirsiniz.
Büyük bir projeye ihtiyacım varsa ne olur?
Sorun değil, sizi teminat altına aldık! Bunu ayrı bir proje sözleşmesine ayıracağız ve iş için size bir fiyat teklifi vereceğiz. Biz daha büyük projenizi oluştururken siz de normal desteğinizi paralel olarak kullanmaya devam edebilirsiniz.
Taleplerimi nasıl gönderebilirim?
Tıpkı hizmet sözleşmelerimizin özelleştirmeye açık olması gibi, iletişim sürecimiz de esnektir. Bazı müşterilerimiz özel bir Slack kanalını, geri kalanlar ise eski moda e-posta veya toplantıları tercih ediyor. Çalışma tarzınıza uyum sağlıyor ve istediğiniz gibi çalışabilmeniz için perde arkasındaki ayrıntıları yönetiyoruz.

Ready to have a conversation?

We are here to discuss how we can partner for your product development needs, sharing our knowledge and experience. Start moving your business forward.

Start Project Consultation