Web Sitesi Referanslarımız

20 yılda bütçesinde ve zamanında tamamladığımız binlerce web sitesi geliştirdik.

Müşterilerimizin büyüklüklerine bakmaksınız ihtiyaçlarını, hedeflerini ve bütçesini dikkate alarak en iyi sonuçları üretecek web siteleri geliştirmeye devam ediyoruz.

Aşağıda son çalışmalarımızdan bazılarını bulabilirsiniz.

Krea Home Living

Ev tekstili üreticisi ve ihracatçısı Krea Home Living pazarlama odaklı web sitesi tasarımı. Yurt dışı pazarlarda ev tekstili ürünlerini pazarlamak için tasarlandı.

Bozkurt Belediyesi

Denizli’nin Çardak havaalanına yakın, küçük ve sımsıcak doğa ortamının yaşandığı Bozkurt belediyesinin web sitesi tasarımı. Belediyenin günlük bilgi güncelleme ve vatandaşlarla iletişimini sağlamak için tasarlandı.

Cemeteks Tekstil

Uzun yıllardır faaliyette olan ev tekstili toptan ve perakendecisi Cemeteks Tekstil’in web sitesi tasarımı. İç piyasada Türkiye’nin heryerine ev teksitli ürünlerini pazarlamak için tasarlandı.

Sayın Tekstil

Dokuma sektöründe uzun yıllardır faaliyette olan Sayın Tekstil’in web sitesi tasarımı. Yurt içi ve yurt dışı ticaret için tasarlandı.

Yavuz Ticaret

Endüstriyel ürünler ve yedek parça satıcısı Yavuz Ticaret web sitesi tasarımı. Özellikle tekstil sektöründe ülke çapında pazarlama yapmak için tasarlandı.

Zafer Gazoz

Denizli’nin gazoz markası. Bugün dünyanın her yerine giden Türklerin yanlarında götürdüğü gazoz. Web sitesi tasarımı.

Havuz.info.tr

Havuz hakkında aradığınız herşey bu web sitesinde. Blog içerikle güçlendirilmiş web sitesi tasarımı. Bordum’dan tüm Türkiye’deki havuz sahiplerine yardımcı olmak için hazırlandı.

İşinizi bir sonraki seviyeye taşımaya hazır mısınız ?