Web Sitesi Geliştirme

Erkasoft, bulut-yerel yazılım çözümleri ile işletmelerin dönüştürülmesine yardımcı olmaktadır. Yalın ürün geliştirme, kullanıcı odaklı tasarım ve mühendislik mükemmelliğinin kesişiminde faaliyet göstererek, ciddi sorunları çözen ilerici, ölçeklenebilir, değer odaklı yazılım uygulamaları geliştiriyoruz.

Dijital Pazarlama

Ürün veya hizmetiniz ne kadar harika olsa da, modern insanı etkilemek  için dijital pazarlamanın karmaşık alanına atlamanız gerekiyor. Fakat endişelenmeyin; bu konuda size yardımcı olmak için buradayız. Uzman ekibimiz ile size yardım etmeye hazırız.
İşletmeniz için en iyi sonuçları elde etmenize yardımcı olmak için dijital pazarlamayı kullanmayı seviyoruz. İşinizi anlamak ve sizin için özelleştirilmiş stratejiler oluşturmak için veriye dayalı görüşleri, tasarım düşüncesiyle birleştirerek çalışıyoruz. En iyi SEO, PPC, Sosyal Medya Pazarlamacılığı uygulamalarını ve daha fazlasını kullanarak, markanız ile hedef kitleniz arasındaki farkındalığını artırmanıza yardımcı olurken, her ziyaretçinizin web sitenizin sadık elçileri olmaları için fırsatlar oluşturuyoruz.