SEO ve İçerik Pazarlama

Bizi SEO sayesinde bulma ihtimaliniz oldukça yüksektir. İçerik pazarlama kampanyaları ve SEO konusunda uzman olarak aklımızda bir hedefimiz vardır: organik aramalarda üst sıralara çıkmak.

Daha çok tıklama ve farkındalık için teknik SEO, içerik yaratma ve medya erişimini kapsar.

Bizimle hemen iletişime geçerek mevcut dijital stratejinizi nasıl geliştireceğimizi ve birlikte işinizi nasıl büyüteceğimizi konuşalım.

Ücretli Medya

Arama motoru reklamcılığı (PPC), görüntülü reklam veya sosyal medya reklamlarınızda yardıma ihtiyacınız mı var ? Ekibimiz ücretli medyada çabalarınızın karşılığını almanız için etkili çalışma yeteneğine sahiptir. Reklam bloklayıcılar, tıklama başına maliyetler ve müşterilerin reklamlar konusundaki şüpheciliği sürekli artmaktadır. Erkasoft olarak kaliteli içerik ve yaratıcılığa güçlü odaklanmanın positif sonuçları üretmekte anahtar olduğuna inanıyoruz. SEO gibi, ücretli medya çabaları da harika içeriklere sahip olmaya bağlıdır. Ödeme başına maliyetlerinizde en iyi dönüşüm oranlarını ve benzersiz yatırım getirisi sağlayacaktır.

Dönüşüm Optimizasyonu

Kaliteli içerikleriniz ve tüm pazarlama çabalarınızın olumlu sonuçlar vermesi dönüşüm optimizasyonuna bağlıdır. Dönüşüm hunilerinizi analiz etmek, karmaşık işletme veya pazarlama danışmanlığı, dönüşüm için yeni yollar belirlemek, dönüşüm oranlarınızı ve gelirinizi artırmak için için bize ulaşın..

Sosyal Medya

Sosyal medya pazarlaması dijitalde en hızlı büyüyen kanaldır. Çalıştığı için de büyümeye devam ediyor. İçeriğinizin görülmesi için Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn, Pinterest ve diğer niş sosyal platformlarda, hedeflenecek belirli kitleleri ve yakınlıkları tanımlamak için sizinle birlikte çalışıyoruz. SEO ve PPC’ye olan yaklaşımımız gibi, büyük sosyal kampanyalara sahip olmanın ilk adımının da harika içeriğe sahip olmak olduğuna inanıyoruz, bu nedenle mümkün olan en iyi yatırım getirisini elde etmek için bizimle birlikte içerik pazarlama stratejiniz üzerinde çalışmanızı tavsiye ediyoruz.

Eposta Pazarlama ve Talep Yakalama

Eposta listenizi büyütmek, potansiyel müşterileri satışa dönüştürmenin en etkili yollarından biridir. Doğru zamanda, doğru kişilere gönderilen stratejik, bölümlendirilmiş mesajlaşma oluşturarak bunu yapmanıza yardımcı oluyoruz.